Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Me këmbët përpjetë, Vildane Zeneli e thotë publikisht: Do dëshiroja të... (FOTO)

Vildane Zeneli është një nga modelet më të njohura dhe më të komentuara në showbiz-in shqiptar. Ajo është shpesh në qendër të vëmendjes për jetën që ajo bën dhe për postimet provokuese në rrjetet sociale.

Në profilin e saj në ?Instagram? mund të gjeni fotografi të shumta ku ajo shfaqet mjaft seksi dhe nuk e ka aspak problem që të ekspozojë format elegante trupore.

Ndërkohë së fundmi në ?Instastory?, Vildane ka publikuar foto ?hot? ku ekspozon trupin me bikinit minimaliste që ajo ka veshur.

Në njërin imazh, modelja shfaqet e ulur mbi një motor uji, me këmbët e hapura dhe bien në sy të pasmet e bëshme, ndërsa krahas fotos ajo shkruan: Kam nevojë për diell.

Ndërsa në pamjen tjetër, ajo pozon e shtrirë mbi motorin dhe me këmbët e ngritura përpjetë. ?Nuk është kjo situata ime, por do dëshiroja të ishte?, shkruan ajo krahas fotos, duke lënë të kuptohet se ndoshta nuk ndodhet me pushime, por që do të donte të ishte.

[gallery ids="882682,882685,891994,891993,892000,891999,936243,936244,936246,891990,891991,891992,891987,891986,891984,882695,882693,882686,882687,882689,882690,882691,882684,882683,882681,882679,882677,882676,882672,891997"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore