Me fustan shumë të shkurtër dhe transparent, këngëtarja shqiptare “çmend” kalimtarët rrugëve të Parisit (FOTO)

Këngëtarja e njohur, Beatrix Ramosaj, ka zbuluar nëpërmjet postimeve në “Instagram” se ndodhet në Paris.

Fillimisht ajo postoi disa fotografi ku shfaqej së bashku me kushërirën e saj, Anxhelina Hadërgjonaj, teksa ndodheshin në një festë. “Duke festuar jetën”, shkruante Beatrix krahas fotos ku shfaqeshin mjaft elegante.

Ndërkohë pak më parë, këngëtarja ka postuar një foto në rrugët e Parisit. Ajo shfaqet e veshur me një fustan shumë të shkurtër dhe trasparent. Ndërkohë e ka kombinuar me një palë çizme të gjata.

Ka vetëm pak minuta që Beatrix e ka publikuar foton në “Instagram” dhe ka arritur që të marrë mijëra pëlqime dhe komente të shumta.

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.