Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Kryesoret

'Foto pa pagesë'/ Murrizi e Hajdari takojnë zyrtarin e DASH, thumbojnë Ramën e Bashën

Nënkryetari i Kuvendit, Myslym Murrizi së bashku me kryetaren e grupit demokrat në Parlament, Rudina Hajdarin kanë takuar zyrtarin e DASH, David Kostelancik.

Me anë të një postimi në rrjetet sociale, Murrizi ka publikuar dy foto, teksa nuk ka ngurruar të thumbojë kryeministrin Edi Rama dhe kryetarin e Partisë Demokratike, Lulzim Basha.

"Sot në zyrën e Z David J Kostelancik. Një takim bashkë me ZJ Rudina Hajdari. Dhe dy foto miqësore pa pagesë", shkruan Murrizi.

Kujtojmë që kryeministri Edi Rama akuzohet për lobim për një foto me ish presidentin e SHBA Barack Obama, e ndërsa kryedemokrati Basha për foton e tij me presidentin aktual Donald Trump.

[gallery ids="937048,937049,937050"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore