FOTO/ “Je e bukur si kaproll…”, aktorja shqiptare di gjithmonë si të bëjë për vete fansat me foto…

Eliona Pitarka është një nga femrat e showbiz-it shqiptar, e cila me çdo postim në rrjetet sociale tërheq menjëherë vëmendjen e të gjithëve.

E kështu ka bërë edhe së fundmi, teksa ka publikuar një foto ku shfaqet mjaft elegante e veshur me një palë xhinse dhe një triko që i nxjerr barkun jashtë.

“I dua ditët me diell në dimër”, ka shkruar aktorja e njohur krahas fotos që ka marrë me mijëra pëlqime. Gjithashtu edhe komentet kanë qenë të shumta, ku disa nisën nga fjalët e saj dhe i thonë “që e duan shumë”.

Por një fans i ka dedikuar një shkrim të shkurtër, ku i shkruan: “Je e bukur si kaproll, e ke belin shum te holl, po te zura neper pyje, do shikosh vetem yje🤣🤣”.

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.