19 të famshëm që braktisën shkollën, por që ngjiten majat e suksesit (Fotot)

Nuk ka një rrugë apo recetë të përsosur për të qenë të suksesshëm.

Disa të famshëm shkuan në shkollë publike, të tjerë u shkolluan nga shtëpia, dhe të tjerët, si ata për të cilët do të flasim, e kanë braktisur fare shkollën.

Por pavarësisht kësaj, ata sot janë ndër njerëzit më me ndikim në botë.

Bright Side krijoi një listë me 20 të famshëm që janë shumë të suksesshëm, pavarësisht faktit se ata e braktisën shkollën shumë herët.

©Copyright Gazeta SHQIP


Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.