Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Vajza e Madonnës "orgji" masive me meshkuj dhe femra (FOTO)

Vajza e madhe e Madonnës u bë pjesë e një ?show?, ku stimuloi një orgji gjatë festimeve të "Art Basel" në Majemi.

Gjysmë-kubanezja 23-vjeçarja u rrethua nga 30 meshkuj dhe femra për të realizuar performancën e nxehtë.

Lourdes Leon shkëlqeu në shfaqen e saj, duke dhuruar spektakël dhe emocione pafund.

[gallery bgs_gallery_type="slider" ids="935018,935025,935021,935019,935035,935020,935022,935023,935034,935024,935026,935027,935030,935033"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore