Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Rikthimi i bujshëm i Jennifer Lopez, 50-vjeçarja ndal moshën (Fotot)

Këngëtarja dhe aktorja e famshme Jennifer Lopez do të kujtojë vitin 2019 për pjesën tjetër të jetës së saj, si për shkak të dashurisë që ka përjetuar dhe për shkak të suksesit të madh profesional. Ajo nuk hoqi buzëqeshjen nga fytyra as kur u shfaq në "Saturday Night Live", ku vendosi të rendiste të gjitha gjërat e mëdha që i ndodhën asaj gjatë vitit që po lëmë pas.

"Para së gjithash, ëndrra e çdo vajze në Bronx u realizua, Yankee më propozoi", tha ajo në fillim. Përveç në fushën e dashurisë, ajo bëri mirë në jetën e saj të biznesit. Kështu që ajo përmendi Met Galën fantastike, duke u mburrur me filmin "Hustlers", si dhe një shfaqje në Super Bowl që pritet në fillim të vitit të ardhshëm, dhe ajo nuk ka harruar asnjë nga momentet më të paharrueshme të këtij viti.

"Kam ecur në pistën e Milanos për herë të parë dhe kam veshur të njëjtën veshje që kam veshur 20 vjet më parë. Disa njerëz thonë se dukem më mirë tani sesa unë, por nuk dua të mburrem me atë, pasi e dini se janë thjesht thashetheme", bëri shaka Jay Lo.

Sigurisht, shumë do të bien dakord se Jennifer Lopez, e cila së fundmi festoi 50- vjetorin e lindjes, duket më mirë se kurrë.

[gallery ids="836044,814527,856241,860481,848715,848726,845881,847291,836043,814529,809099,809097,809098,809096,625366,681969,753939,799833"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore