Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Kryesoret

Nisin festimet, Tirana ndez dritat për festat e fundvitit (Fotot)

Edhe pse u shty për disa ditë, për shkak të situatës së krijuar nga tërmeti i 26 nëntorit, kryeqyteti ndezi dritat shumëngjyrësh për festat e fundvitit si për të dhënë dhe mesazhin se ?jeta vazhdon?.

Kreu i Bashkisë së Tiranës dhe kryeministri Edi Rama ishin të pranishëm në aktivitetin e organizuar në sheshin ?Skënderbej?, përpara momentit që zbukuroi Tiranës me drita dhe muzikë festash.

Rama uroi të gjithë fëmijët që ishin mbledhur për të parë ndezjen e dritave për festat e fundvitit dhe deklaroi se sot Shqipëria dhe shqiptarët janë më të fortë pas momenteve të vështira me të cilat u përballën.

?Dua t?iu uroj të gjithëve një vit të ri të gëzuar si dritat që do ndizen i siguroj të gjithë çfarë nuk të vret të bën më të fortë. Jemi të gjithë bashkë më të fortë, Shqipëria është më e fortë dhe shqiptarët janë më të fortë?, tha kryeministri Rama.

[gallery ids="935900,935895,935899,935896,935898,935897,935901"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore