Luks-uri, paqe-luftë; 17 foto që tregojnë dy anë të ndryshme të botës

Pabarazitë, dallimet, hendeku mes klasave të ndryshme shoqërore, kulturave, mendësive apo shteteve mund të paraqiten lehtësisht përmes fotografive, pa koment.

 

©Copyright Gazeta SHQIP


Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.