Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

“I pashë të pasmet dhe…”, aktori shqiptar tregon si fjeti me mikeshën e tij...(Fotot)

Alex Seitaj, aktori i njohur për rolin e tij si Vezirja në "Portokalli" ka rrëfyer së fundmi çmenduritë që ka bërë në efektin e alkolit. I ftuar në emisionin "Thumb", Seitaj tregon se ka fjetur me miken e tij Xhesika Polon, ndërkohë që ka qenë tapë.

Madje, më tej ai shprehet se e kishte kapur afshi për Xhesin dhe se kishte fillua ti komplimentonte të pasmet.

"Ka qenë disa vite më parë, isha me mikeshën time Xhesika Polo. Kemi pirë jashtëzakonisht shumë. Unë ditën tjetër kisha prova në Teatër. Isha xurxull, isha keq, tmerr. I them Xhesit më ço pak në banjo se nuk mundem më. Më çon në banjo dhe më thotë se do shkojmë në shtëpi. Në ato momente nuk di po më kapi një afsh për Xhesin. Nisa t?i komplimentoja të pasmet. Unë: Xhesi po të shoh për herë të parë je shumë pjeshkë. Dhe si përfundim shkuam në shtëpi dhe fjetëm", shprehet Alex.

"Pra mund të kishte pasur diçka", e pyeti moderatorja Fatma?

"Nuk e di! Unë kam shumë besim tek Xhesika. Xhesi e mban alkoolin", u përgjigj ai.

[gallery ids="935858,935857,935861,935864,935860,935862,935863,935859"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore