Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Bota

Gatuan dhe kujdeset për fëmijët/ Jeta e thjeshtë e njeriut më të pasur në botë (FOTO)

Sado të pasur dhe të pushtetshëm të jeni, gjithmonë duhet ta gjeni kohën për gjënë më të shtrenjtë në botë, familjen.

CEO i Facebook, Mark Zuckerberg është një prej njerëzve më të pasur dhe sigurisht axhenda e tij është shumë e zënë.

Mirëpo, pavarësisht kësaj ai është shembulli perfekt i personit që jeton me rregullin ?familja vjen e para?. Fotot e mëposhtme tregojnë qartë përkushtimin e tij si baba dhe bashkëshort.

[gallery bgs_gallery_type="slider" ids="935228,935229,935230,935231,935232,935234,935235,935236,935237,935238,935239,935240,935241,935242,935243,935247,935248,935249,935250"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore