Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Divorci nga bashkëshorti dhe problemet me policinë, Rudina Dembacaj përfundon në spital: Kafja e... (FOTO)

Aktorja dhe moderatorja e njohur, Rudina Dembacaj, ka përfunduar në spital. Ka qenë vetë Rudina që ka postuar disa fotografi në "Instastory", ku tregon se është duke marrë serum apo siç e quan ajo "kafja e mëngjesit".

Moderatorja nuk ka zbuluar se çfarë problemi shëndetësor ka, por ndoshta ka të bëjë lodhja apo edhe ndonjë gjendje gripale.

Kujtojmë se së fundi, Rudina Dembacaj ka qenë në qendër të vëmendjes për shkak të divorcit me bashkëshortin e saj, Aleksi, me të cilën ka një vajzë. Gjithashtu u përfol se ajo është në një lidhje dashurie me ish-deputetin, Mark Frroku.

Prej pak javësh, aktorja e njohur i është futur edhe rrugës së biznesit, pasi tashmë është nën drejtimin e një restoranti që ishte në pronësi të ish-deputetit.

Ndërkohë pak ditë më parë, ajo është fotografuar duke biseduar me një police, ku më pas u shfaq edhe duke zbritur nga makina e saj e shtrenjtë.

[gallery ids="922253,934544,934543,915166,911600,868954,867799,934548,934547,934546,935298,935299,935300,920287,917054,911598,911597,911596,911595,911599"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore