Ylli televiziv “harron” reçipetat në shtëpi, zbulon më shumë seç duhet… (FOTO)

Kim Kardashian ka tërhequr vëmendjen e të githëve teksa u shfaq duke bërë pazarin për Krishtlindje, të shtunën.

39-vjeçarja ishte veshur shumë stil dhe veshja i tregonte qartë format e saj bombastike. Në këtë mënyrë ylli televiziv u sigurua që të gjithë sytë të ishin tek ajo, teksa mbante veshur një palë panatallona të ndritshme dhe një triko të kuqe.

Ajo që vihet re është se Kim kishte zgjedhur të mos vishte reçipeta, e në këtë mënyrë gjoksi i saj binte më shumë në sy. Gjithashtu Kardashian ka zbuluar se ka ndryshuar look, pasi shfaqet me flokë të prera shkurt dhe që duhet ta pranojmë se i shkojnë shumë.

©Copyright Gazeta SHQIP


Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.