Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Ndryshe

Rastësi që kanë ndodhur të gjithëve...! (FOTO)

Koincidencat në botën tonë ndonjëherë janë aq ideale sa është e pamundur të mos flasim për to. E tëra çfarë duhet të bëjmë është  një fotografi dhe ta ndajmë këtë bukuri me botën. Këtu është një përmbledhje e rastësive më të mira.

Foto që janë shkrepur krejt rastësisht e që janë vënë re nga një sy i mprehtë. Nuk ka asnjë dallim. Përkundrazi, gjithçka është e dukshme, si psh një grup të rinjsh me të njëjtën markë atletesh, apo një grua që mban veshur një pallto, me kuadrate, si ato të trotuarit.

Ka edhe një rastësi tjetër. Të gjitha makinat që rrethojnë tënden kanë të njëjtën ngjyrë. Por për më tepër shihni fotot.

[gallery ids="934526,934525,934524,934523,934522,934517,934518,934519,934520,934521,934516,934515,934514"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore