Rastësi që kanë ndodhur të gjithëve…! (FOTO)

Koincidencat në botën tonë ndonjëherë janë aq ideale sa është e pamundur të mos flasim për to. E tëra çfarë duhet të bëjmë është  një fotografi dhe ta ndajmë këtë bukuri me botën. Këtu është një përmbledhje e rastësive më të mira.

Foto që janë shkrepur krejt rastësisht e që janë vënë re nga një sy i mprehtë. Nuk ka asnjë dallim. Përkundrazi, gjithçka është e dukshme, si psh një grup të rinjsh me të njëjtën markë atletesh, apo një grua që mban veshur një pallto, me kuadrate, si ato të trotuarit.

Ka edhe një rastësi tjetër. Të gjitha makinat që rrethojnë tënden kanë të njëjtën ngjyrë. Por për më tepër shihni fotot.

©Copyright Gazeta SHQIP


Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.