Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Ndryshe

Pamje që nuk duhen humbur/ Planeti i fotografuar nga hapësira (FOTO)

Pamje që nuk duhen humbur/ Planeti i fotografuar nga hapësira (FOTO)

Shumë pak njerëz kanë qenë në hapësirë dhe megjithatë ata kanë shkrepur aq shumë foto sa për të mbushur një album me pamjet nga më mahnitëset të planetit tonë.

Në këtë fotogaleri shfaqen imazhet më të jashtëzakonshme të fotografuara ndër vite nga kozmonautët ku mund të shihen vullkanet, qytetet, shkretëtirat dhe stuhitë nga Stacioni Hapësinor Ndërkombëtar.

[gallery ids="934757,934756,934755,934754,934753,934752,934751,934750,934749,934748,934747,934746,934745,934744"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore