Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Ndjekësit i ankohen ish-burrit për Adrola Dushin: Ç`paske heq ti mor i shkretë (FOTO)

Adrola Dushi ka qenë ditët e fundit në kritikat e publikut për prezantimin te ?Kënga Magjike?. Lidhur me këtë, dikush i ka dërguar një mesazh në ?Instagram? ish-bashkëshortit të modeles, Adis Patushi.

?Ç`paske heq ti mor i shkretë. Muhabet me veten ke pas bo 3 vjet??, i shkruan dikush dhe Adisi ia kthen: ?Paska marrë audiencën tënde të paktën?.

Këtë bisedë Adisi ia ka nisur edhe Adrolës dhe kjo e fundit e ka postuar në ?Instastory? duke bërë autoironi. Mënyra se si Adrola e ka përballuar sulmin publik, me sportivitet dhe pa inat e mllef, është për t`u vlerësuar.

[gallery ids="913793,913796,934645,934646,934647,934648,934649,889163,889161,889162,889160,889149,889150,889152,889153,889154,889148,889146,860389,860387,810966,889159,889158"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore