Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Kryesoret

Ndahet nga jeta reperi i njohur amerikan (FOTO)

Reperi i njohur si Juice Wrld ka ndërruar jetë në moshën 21-vjeçare mëngjesin e së dielës në Çikago.

?TMZ? shkruan se reperi, emri i vërtetë i të cilit është Jarad A Higgins pësoi një ?krizë? sapo zbriti në aeroportin e Çikagos.

Mjekët u lajmëruan menjëherë dhe e gjetën 21-vjeçarin me gjakderdhje nga goja. Ai u dërgua me urgjencë në spital, nga ku u konfirmua i vdekur. Shkaqet e vdekjes janë ende të paqarta.

[gallery ids="934728,934727,934726,934725,934732,934733,934734,934735,934736,934737,934738"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore