Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Me flokë të gjatë e sy të bukur, ja sa është rritur vajza e Inis Gjonit (FOTO)

Coco Antonel  është vajza bukuroshe e regjisores së njohur, Inis Gjoni, e ajo feston sot ditën e lindjes. Flokët kaçurrela, sytë me ngjyra dhe gjithë portreti i saj, pak si mami e pak si teze Ingriti e bëjnë atë një ndër vogëlushet më të bukura të showbizit shqiptar.

E në ditën më të bukur të Coco, mami Inisi i ka bërë një urim të veçantë në profilin e saj në ?Instagram?. Inis shprehet se ?është ashtu siç ajo e kishte ëdërruar? dhe e quan një bekim në jetën e saj.

Ajo madje ka publikuar edhe një fotografi të Coco, ku shfaqet portreti i saj i bukur. ?Je gjithcka cfare kam dashur ,je ashtu sic dua .. je ashtu si te kam enderruar .. je nje bekim .. Nuk e di ne ka me teper se kaq,por une nuk do te kerkoja asgje me teper ? vetem mirenjohje qe Zoti me dhuroj gurin me te cmuar ??Dhe 100 vite te Bekuara Coco-Antonel?, shkruan Inis Gjoni në ?Instagram?, shoqëruar me fotot më të reja të vajzës.

[gallery ids="934606,934607,934608,934609,934605,934610,934611,934612,934613,934614,934615,934616,934617,934618,934619,934620,934621,934622,934623"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore