Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Fifi ia ngre nervat Luanës? Ja çfarë thotë këngëtarja e njohur (FOTO)

Një ditë pas festivalit ?Kënga Magjike?, Fifi ishte e ftuar në emisionin ?E Diell? në Top Channel. Gjatë bisedës në studio, këngëtarja e dashur për publikun shqiptar foli për mjaft gjëra interesante, mes të cilave edhe për marrëdhënien e saj me Luana Vjollcën.

Në një moment Fifi u pyet nëse ndodh që ndonjëherë t?ia ngrejë nervat moderatores, por ajo e mohoi këtë gjë për të thënë se në vend që t?ia ngrejë nervat asaj, e bën për të qeshur.

Madje këngëtarja kërkoi që ta imitojë Luanën duke kërcyer si ajo dhe kënduar.

[gallery ids="934665,934666,934667,900119,911590,911588,911587,911589,931777,921563,908216,900129,900117,864604,864597,911585,911583,911582,911581,911579,911577,911573,911569,911570,911571,934668,934669,934670"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore