12 foto që do ju bëjnë të kuptoni vendin tuaj në Univers (FOTO)

Ne jemi aq të angazhuar me “flluskat” e jetës sonë saqë ndonjëherë harrojmë se sa të parëndësishme janë disa gjëra kur vihen përballë imazhit të plotë.

E ndërsa për disa njerëz ky fakt mund të jetë ngushëllues, që një kafe e derdhur, një punë e humbur apo një ndarje është një pjesë e vogël e gjërave që ndodhin në univers, por për të tjerët mendimi mund të jetë absolutisht i tmerrshëm.

Por pse të mos bëj një vështrim  sesa i gjerë është Universi përreth kur krahasohet me planetin tonë të vogël?!

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.