Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Ndryshe

Vaskat e nxehta/ Kush nuk do të donte të pushonte në këto vende (FOTO)

Vaskat e nxehta/ Kush nuk do të donte të pushonte në këto

Vaskat e nxehta janë përdor që në kohën e romakëve të vjetër, por papritur ato kanë rihyrë në modë dhe të shumtë janë ata që po i vendosin në oborret e tyre, gjithnjë sipas mundësve.

Dhe trendi më i ri në rrjetet sociale janë fotot e njerëzve që relaksohen në këto ujëra të ngrohta, pavarësisht temperaturave tepër të ulëta të dimrit.

[gallery ids="934252,934251,934250,934249,934248"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore