Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

Rama një xhentëlmen i vërtetë në Samitin e NATO-s, shihni çfarë bën kryeministri (FOTO)

Liderët e vendeve anëtare të NATO-s u mblodhën këtë vit në Londër, për të shënuar 75-vjetorin e themelimit të Aleancës.

Në këtë takim të rëndësishëm ishte edhe kryeministri shqiptar Edi Rama. Ashtu siç është bërë traditë, nuk mungoi as ?fotoja familjare? nga samiti.

Ata qëndruan pranë njëri-tjetrit për të shkrepur imazhin perfekt. Por pas daljes së tyre nga salla, u vë një gjest i veçantë nga kryeministri Rama.

Si një xhentëlmen i vërtetë, Rama i hap rrugën për të kaluar një zonje. Me qetësi ai pret që ajo të ecë para dhe më pas kalon me radhë, për të dalë nga salla ku u shkrep fotoja e Samitit.

[gallery bgs_gallery_type="slider" ids="934054,934035,934053,934038,934039,934036,934040,934044,934037,934052,934043,933874,933872,933871,933869,933868"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore