Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Kryesoret

Fotoreporteri rrezikon të humbasë syrin, u godit nga bomba e gazit e policisë

Fotoreporteri Mustafa Yalgin i agjencisë turke ?Anadolu? u godit nga një bombë gazi, e hedhur nga ana e policisë gjatë protestave të dhunshme në Francë.

Në foto, Yalgin shihet me syrin e gjakosur dhe të fashuar. Ndonëse i riu kishte maskë mbrojtëse, kjo e fundit u thye nga shpërthimi.

Ndonëse i plagosuri u dërgua me shpejtësi në spital, nuk përjashtohet mundësia që i lënduari të humbasë syrin.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore