Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Ndryshe

Deri në 100 mijë euro vetëm për një natë/ Oferta e Sheikëve për shoqërinë e modeles së njohur (FOTO)

Deri në 100 mijë euro vetëm për një natë/ Oferta e

Modelja e famshme Natalia Graibotto më në fund ka folur hapur. Ajo është tepër aktive në rrjetin social Instagram dhe sigurisht që fiton shumë të ardhura.

Vetëm falë fotove që ajo shpërndan brazilianja fiton 300 mijë euro në vit. 26-vjeçarja thotë se mesazhet që i vijnë në privat janë tronditëse.

Ka persona të pasur nga Dubai që përpiqen t?i sjellin avionin e tyre privat, ose i ofrojnë nga 40 mijë, 70 mijë, ndonjëherë edhe 100 mijë euro vetëm për të pasur shoqërinë e saj.

Natalila në Instagram ndiqet nga më shumë se 1 milion njerëz./TCh

[gallery ids="934178,934179,934180,934181,934182,934183"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore