Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Bota

'Çmenduritë' e Princeshës, dalin fotot e dashura të Dianës

Edhe sot, Princesha e dashur Diana është një figurë e paharrueshme e Mbretërisë Britanike.

Edhe pse vdiq mjaft e re, ajo la një përshtypje të fortë për marrdhënien e veçantë me 2 djemtë e saj, Princin William dhe Princin Harry.

Ne dëshirojmë të ndajmë disa foto që janë publikuar ndër vite, të cilat zbulojnë marrëdhënien e dashur që Diana kishte me fëmijët e saj, ku nuk mungonin as 'çmenduritë'.

[gallery ids="933995,933994,933996,933997,933998,934011,934000,934002,934001,934004,934003,933999,934006,934010,934007,934005,934008,934009,934012"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore