Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Bota

Burri shkonte në pub dhe harbohej me femra, gruaja bën veprimin e papritur (Fotot)

Nuk ka gjë më të mirë sesa pas një dite të gjatë në punë të shkosh në pub dhe të bisedosh me shokët dhe vajzash, me një kriko në dorë.

Por, ka dhe nga ata që e teprojnë me vizitat në pub dhe me birrat që konsumojnë aty. Një rast i tillë është edhe anglezi Paul Tapper, i cili e ka mërzitur gruan duke shkuar fshehtas në pub-in e lagjes së tij, në Devon.

Ajo u mërzit aq shumë, sa vendosi që të ndërtonte një pub për burrin e saj në oborrin e shtëpisë.

?Nuk e shihja kurrë në shtëpi, pas pune vetëm në pub donte të rrinte. Kështu që mendova që pub-in t?ia bëja në shtëpi?, thotë gruaja për ?Daily Mirror?.

Pub-i personal ka kushtuar rreth 20 000 euro.

[gallery ids="934021,934028,934026,934022,934024,934029,934025,934023,934031,934027,934030"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore