Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Bota

Tragjedi e rëndë/ Po luante me motrën dhe vëllain te shkallët elektrike, vdes 3-vjeçari

Disa pamje të tmerrshme tregojnë momentin kur një djalë 3-vjeçar vdes, teksa po luante me motrën dhe vëllain e tij te shkallët elektrike.

Jaiden Cowart po luante me ta në aeroportin ndërkombëtar të ?Charlotte Douglas? në Karolinën e Veriut, kur ndodhi edhe ngjarja tragjike.

Ai u ngjit në majë të shkallëve elektrike, por më pas u përplas në tokë duke humbur jetën. Vogëlushi ra nga 6 metër lartësi.

Policia njoftoi se nëna e tij, Jiterria Lightner nuk ishte aty dhe madje nga kamerat shihen se ajo nuk është parë përreth një orë.

Ajo u vu në pranga nga autoritetet dhe pritet të dalë para gjykatës ku do të përballet me akuzat për neglizhencë.

[gallery bgs_gallery_type="slider" ids="933329,933330,933333,933331,933334,933332,933328,933335,933336"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore