Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

“Tërmeti nuk zgjati 30 sekonda, por 54”/ Del video e frikshme nga Durrësi

Tërmeti i 26 nëntorit shkaktoi një tragjedi të vërtetë në vendin tonë, duke lënë të vdekur 51 persona dhe qindra të tjerë të plagosur.

Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar një video në faqen e tij të ?Facebook?, ku tregon tronditjen nga tërmeti apokaliptik.

Por, në video ka tërhequr mjaft vëmendje një detaj i tmerrshëm, që tregon kohëzgjatjen e tërmetit. Kjo video e regjistruar në një fasoneri në Durrës tregon se tërmeti nuk ka zgjatur 30 sekonda, por shumë më shumë, plot 54 sekonda.

https://www.youtube.com/watch?v=c8_WdZ_jQmY&feature=youtu.be

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore