Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Kryesoret

Pas takimit me Ronaldon dhe Buffon, Rama befason vogëlushin me një tjetër surprizë të madhe (FOTO)

Ashtu siç u premtoi në spital, kryeministri Edi Rama u ka plotësuar ëndrrën e madhe dy vogëlushëve, Alesjo Cakoni dhe Aurel Lala.

Ata takuan dy futbollistët e Juventusit, Gianluigi Buffon dhe Cristiano Ronaldo, por surpriza nuk ka ndalur këtu. Alesjo kishte ëndërr edhe një takim me portierin e Milanit, Donnarumën.

Por, në pamundësi për ta takuar, siç shprehet kryeministri, italiani i ka dhuruar një bluzë për vogëlushin. ?I dashur Alesjo, të jam shumë pranë, të përqafoj shumë fort. Forca Milan?, është nënshkrimi që portieri i Milanit ka bërë në bluzën të cilën ia dhuroi vogëlushit.

[gallery bgs_gallery_type="slider" ids="933493,933494,933495,933496,933498,933499,933500,933501,933502,933504"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore