Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Kryesoret

Ngjarjet që 'tronditën' botën, 51 fotot më të fuqishme të 2019 sipas AFP

AFP, një nga agjencitë më të mëdha të lajmeve në botë, ka postuar një listë me fotot më pikante dhe më të rëndësishme të vitit.

Që nga Tereza Mej që jep dorëheqjen si kryeministre, lufta në Siri dhe stuhia Dorian në Bahamas, këto foto janë ato që kanë shënuar në histori ngjarjet më të rëndësishme të vitit 2019.

Mes fotove më të veçanta është ajo e një indiani që sulmohet nga një leopard në Lamba Pind, si dhe Cardi B me fustanin e veçantë në Met Gala-në e vitit 2019, te Muzeu Metropolitan i Arteve.

[gallery ids="932693,932695,932691,932692,932697,932698,932702,932694,932700,932696,932699,932701,932704,932710,932705,932706,932707,932708,932709,932711,932712,932713,932714,932715,932716,932717,932718,932719,932721,932722,932723,932724,932725,932726,932727,932728,932729,932730,932731,932732,932733,932734,932735,932736,932737,932738,932739,932740,932741,932742,932743"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore