Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Bota

Nga puthja e Papës me Imamin, të puthja e Melanias me armikun e Trump; ja fotot më pikante të 2019-s

Nuk ndodh shpesh të shihni dy liderëve fetarë shumë të rëndësishëm duke u puthur. Por këtë herë, agjencia e njohur e lajmeve, ?Reuters? ka publikuar një imazh të tillë, duke e cilësuar si fotografia e vitit.

Në fotografinë e publikuar nga ?Reuters? shihen duke u puthur Papa Françesku dhe Imami i Madh i al-Zharit.

Fotografia është shkrepur pas nënshkrimit të një dokumenti për luftimin e ekstremizmit, në një takim ndërfetar në Memorialin e Themeluesit në Abu Dhabi, më 4 shkurt 2019. Kujtojmë, që ?Reuters? çdo fundvit publikon 50 fotografitë më të mira të vitit.

[gallery bgs_gallery_type="slider" ids="933186,933189,933190,933191,933192,933193,933194,933195,933196,933197,933198,933200,933201,933202,933203,933204"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore