Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Bota

Ndërhyri për të ndihmuar të moshuarën, terrorizohet dhe grabitet këngëtarja (Fotot)

Një soprano e njohur në Britani është grabitur dhe terrorizuar nga një grup vajzash.

Katherine Jenkins ndërhyri për të ndihmuar një grua të moshuar që u sulmua nga një bandë e dhunshme vajzash, por ra vetë viktimë e tyre.

Policia arrestoi dy vajza 15-vjeçare nën dyshimin për grabitje.

[gallery ids="932607,932606,932614,932608,932609,932615,932610,932613,932611,932619,932612,932616,932617,932618,932620,932621"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore