Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Bota

Modelja 28-vjeçare gjendet e vdekur pranë djalit 2-vjeçar, ja dyshimet (Foto)

Holly Capron, një modele 28-vjeçare është gjetur e vdekur pranë djalit të saj 2-vjeçar, në një plazh, gati një javë pasi rezultonin të humbur.

Holly Capron nga Exeter, Devon, u raportua e zhdukur më 25 nëntor, teksa ishte ulur e vetme në një park gjatë natës. Trupi i saj i pajetë u gjet më vonë në Gjirin e Shën Marisë.

?Ishte plot energji. Gjithmonë qeshte, edhe kur jeta ishte e vështirë për të?, u shpreh njëra nga mikeshat e saj.

Thuhet se e ndjera kishte problem të shëndetit mendor dhe se kishte humbur edhe më parë në të kaluarën, por vetëm për një ose dy ditë.

?Nuk ka humbur asnjëherë për një periudhë kaq të gjatë. Ka qenë shokuese për të gjithë ne, tani në këtë periudhë festash?, ka shtuar shoqja.

[gallery ids="932579,932574,932578,932577,932576,932575,932573"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore