Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Bota

“Modelet i uleshin në prehër dhe e masazhonin”/ Nuk ndalen skandalet për Princin britanik (Foto)

Të tjera skandale kanë dalë në dritë për princin britanik Andrew. Sipas të dhënave më të fundit, Duka i Jork-ut është parë, teksa dy femra e masazhojnë gjatë një darke të shoqërisë së lartë. Pas masazhit, ato ulen në prehrin e djalit të Mbretëreshës.

Më herët, ai ka hedhur poshtë akuzat e ngritura nga Virgina Roberts, e cila pretendon se është abuzuar seksualisht në moshën 17-vjeçare nga princi.

Një mik anonim i Andrew ka bërë me dije se modelet e reja nuk i ndaheshin princit, duke e përkëdhelur dhe vazhdimisht i pëshpëritnin: ?I dashur Andy?.

[gallery bgs_gallery_type="slider" ids="933295,933298,933299,933300,933305,933304,933302,933301,933303"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore