Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

“Maskë fytyre nga gjaku i vaginës...", shokon vajza e biznesmenit shqiptar (Foto)

Modelja shqiptare Niki Delijorgji i ka habitur të gjithë me foton e fundit që ka publikuar në rrjetet sociale. 23-vjeçarja shfaqet duke bërë një selfie para pasqyrës, me fytyrën e lyer me gjak menstruacionesh. Të paktën kështu thotë në mbishkrimin që i ka vendosur fotos. "Maskë fytyre miliona dollarëshe nga gjaku i vaginës së bukur", shkruan ajo.

Më vonë, pasi nuk pushuan ndaj saj komentet e shumta ajo reagoi sërish. "O Zot nuk mendoja se story im do të ishte kaq kontraversal. Sa shumë mesazhe shokuese nga vajzat. Zonja, gjaky ynë ka kaq shumë vitamina dhe është një superushqim. Ju këshilloj të jeni më intime me trupin dhe sekrecionet tuaja. Kjo do ta ndryshojë përfundimisht lidhjen tuaj me trupin", shkruan Niki. Mesa duhet modelja e pëlqen shumë këtë maskë.

[gallery ids="932646,932643,932641,932640,932636,932642,932637,932639,932645,932644,932647"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore