Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Ka flirtuar me 12 vajza gjatë xhirimeve të një klipi, Sergio zbulon shifrën marramendëse që ka marrë...

Këngëtari i njohur shqiptar, Sergio, ka folur së fundmi për jetën e tij profesionale dhe atë private. Teksa tregonte se si e refuzoi bashkëpunimin me Era Istrefin dhe se kishte flirtuar me 12 vajza në një nga xhirimet e videoklipeve të tij, këngëtari foli dhe për fitimet e këngëve të tij.

I ftuar në emisionin ?Glamour Zone?, Sergio tha se nga kënga e tij ?Dije zemër?, e cila shënon diku tek 20 milionë shikime në ?Youtube?, kishte fituar një shumë të mirë parash që e ndihmonte edhe të bënte një jetë luksoze.

?Kam marrë diku tek 30 mijë euro për këngën ?Dije zemër?. Vetëm për një këngë, llogarite për të tjerat?, shpreh këngëtari.

[gallery ids="933239,933240,933241,933242,933243,933244,933245,933246,933247,933248,933249,933250,933251"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore