Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Ndryshe

FOTO/ Këta janë binjakët më të çuditshëm që keni parë ndonjëherë

Nëna e këtyre binjakëve nuk e ka aspak problem që t?i tregojë botës se fëmijët e saj janë tërësisht të ndryshëm. Daniel dhe David Omirin kanë lindur vetëm pak minuta pas njëri-tjetrit, por nuk duken si vëllezër.

Njëri prej tyre është i bardhë dhe biond, ndërsa tjetri me ngjyrë dhe flokë të zeza. Binjakët kanë një gjë të përbashkët, janë me sy të bukur ngjyrë kafe.

Shumë njerëz ndalojnë nënën e tyre në rrugë për të mësuar më shumë për këtë fenomen të çuditshëm, por ajo nuk bezdiset nga pyetjet e tyre të shumta.

[gallery bgs_gallery_type="slider" ids="933347,933348,933349,933350,933351,933352"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore