Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Ndryshe

FOTO/ Harbohen britanikët, skena të çmendura në rrugët e Anglisë

Miliona njerëz në mbarë botën kanë nisur përgatitjet për Krishtlindje, duke zbukuruar pemën si dhe duke bërë pazaret e fundvitit.

Por, "e premtja e çmendur" para Krishtlindjeve festohet në mënyrë të çuditshme nga britanikët. Mes alkoolit dhe skandalit, të rinjtë kanë pushtuar rrugët duke ofruar skena të çmendura dhe aspak të këndshme.

Britanikët dinë si të festojnë dhe për hir të së vërtetës askush nuk e shijon fundjavën më shumë se ata. Por, çfarë ndodh në festën e Krishtlindjes mbetet në festën e Krishtlindjes, apo jo?

[gallery bgs_gallery_type="slider" ids="933377,933362,933360,933356,933368,933364,933359,933363,933373,933355,933371,933357,933358,933361,933369,933370,933372,933374,933375,933378,933379,933380,933381"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore