Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Bota

Çmenduri! 22-vjeçarja vjedh foshnjën e porsalindur, e shet për 1.500 paund (Fotot)

Një vajzë, që vodhi një vajzë të porsalindur nga një maternitet dhe e shiti atë për më shumë se 1.500 paund, është dënuar me shtatë vjet burg. Asel Zhapanova e mori foshnjën nga Taraz Regional Maternity Hospital në provincën jugore të Jambyl në Kazakistan.

22-vjeçarja hyri brenda në dhomë dhe e futi vajzën në një çantë sportive, ndërsa nëna e saj nuk ndodhej aty.

Zhapanova më pas u largua nga spitali përmes hyrjes së shërbimit pa u kuptuar nga stafi që foshnja ishte fshehur në çantën e saj.Kamerat e sigurisë tregojnë 22-vjeçaren të veshur me një fustan rozë të gjatë duke u larguar me shpejtësi nga spitali ndërsa në çantë mbante fëmijën.

[gallery ids="932683,932682,932681,932680,932679"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore