Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Bella Hadid “rrezikon” me fustanin e mëndafshtë, të gjithë kthejnë kokën për ta parë (FOTO)

Ajo është e njohur për pamjen e saj të përsosur dhe për stilin mjaft elegant. Është fjala për super modelen, Bella Hadid, e cila së fundmi ka kthyer kokën e të gjithëve nga vetja, gjatë një darke në The Setai Miami Beach me Kendall Jenner.

Për këtë darkë, 23-vjeçarja kishte zgjedhur një fustan të zi mëndafshi, i cili i ekspozonte shpinën dhe kishte një ndarje të gjatë deri te kofshët, duke rrezikuar kështu që të zbulonte më shumë seç duhej.

Ajo ecte plot elegancë me fustanin e errët, teksa e kishte kombinuar me një palë sandale me taka, me një detaj mjaft të veçantë. Në sandalet e saj duket qartë se si është krijuar një zemër. Ndërkohë flokët e gjata i mbante të lëshura dhe kishte bërë një makijazh të lehtë.

[gallery ids="880256,880254,889831,889830,933285,933286,933287,933288,933289,933290,933291,933292,880258,880259,880257,880250,880251,880248,880247,880245"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore