Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Bashkëshorti feston ditëlindjen, Jona Spahiu i bën urimin e veçantë me foton e ëmbël: Dashuria... (FOTO)

Moderatorja e njohur, Jona Spahiu, është treguar gjithmonë e hapur me ndjekësit e saj, duke publikuar në rrjetet sociale foto e video si nga jeta profesionale ashtu edhe ajo private.

Në profilin e saj në ?Instagram? nuk mungojnë fotot me bashkëshortin, Frenkli Ymeri de me të voglin e tyre, Raiden.

Sot Frenkli feston ditën e lindjes dhe Jona ka zgjedhur foton më të bukur që t?i bëjë urimin e veçantë në mënyrë publike. Në foton në fjalë bashkëshorti i moderatores shihet me vogëlushin, i cili ka buzëqeshur para kamerave. Made e njëjta foto është përdorur dhe për dekorimin e tortës së ditëlindjes.

?Unë mund të jem pa ty? por jo pa buzëqeshjen tënde, që si një komet fshin errësirën nga fytyra ime. Të dua! Gëzuar ditëlindjen dashuria e jetës?, ka shkruar Jona krahas postimit duke etiketuar të shoqin.

[gallery ids="933313,933314,933315,933316,933317,933318,933319,933312,933320,933321,933322,933323,933324"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore