Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Kryesoret

Ushtria shemb me tritol një tjetër godinë të dëmtuar nga tërmeti (VIDEO)

Forcat e Armatosura vijojnë angazhimin për përballimin e pasojave të shkaktuara nga tërmeti i javës së shkuar.

Xhenierët e Komandës Mbështetëse në bashkëpunim me IKMT, vijojnë punën për shembjen e kontrolluar të objekteve të dëmtuara nga tërmeti, të cilat janë klasifikuara si të pabanueshme. Aktualisht, xhenierët e FA shembën një objekt 4-katësh në Shkozet.

Përmes shpërthimit të kontrolluar është shembur objekti që kishte dëmtime serioze në strukturë dhe që përbënte rrezikshmëri të lartë për banorët.

Ky është një tjetër objekt i shembur, ndërsa bëhet e ditur, se do të ketë sërish objekte që kanë nevojë të shemben me tritol.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore