Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

U kap mat me kolegen, Justin Timberlake dorëzohet para gruas: Piva shumë...(Fotot)

Një mbajtje dore me kolegen Alisha Wainwright mund t?i kushtojë shumë Justin Timberlake.

Disa foto të cilësuara nga gazetarët e huaj si ?shokuese? tregojnë aktorin 38 vjeçar duke qëndruar shumë pranë yllit të Hollywood në mbremjen e 21 nëntorit.

Dyshja është fotografuar dorë për dore teksa konsumonin dhe alkool.

Por Justin nuk e ka lënë ?ndërgjegjia? të qetë. Këngëtari, i martuar me Jessica Beil që nga viti 2012, me të cilën ka dhe një djalë Silas, ka dhënë shpjegimin e tij për situatën e pakëndshme përmes një postimi në Instagram.

?Asgjë nuk ndodhi mes meje dhe koleges time. Piva shumë atë natë dhe pendohem për sjelljen time. Ky nuk është shembulli që dua t?i jap tim biri. I kërkoj falje gruas dhe familjes time fantastike që i vendosa në një situatë kaq turpëruese. Po fokusohem të bëhem bashkëshorti dhe babai më i mirë që mund të jem,? shkruan ai.

Para se Justin të publikonte këtë deklaratë, vjehrri i tij, Jeff Wainwright, i cili është producent muzike tha se nuk ka folur me vajzën që kur fotot e dyshimta nisën të qarkullonin në internet, por tha me siguri se e di që Timberlake është një ?djalë i mirë?. ?Është thjesht spekulim,? tha babai i Alisha-s për Daily Mail.

[gallery ids="932003,932005,932006,932007,932011,932009,932008,932010,932004,932012,932013"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore