Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Rina në një lidhje dashurie me bashkëpunëtorin e saj? Ja fotot që ngriten dyshimet

Pas rikthimit në rrjetet sociale, reperja Rina duket se ka vendosur që të jetë sa më e hapur me fansat e saj, duke mos e fshehur më jetën personale.

Së fundmi ajo ka publikuar në profilin e ?Instagram?-it një foto ku shfaqet krah bashkëpunëtorit të saj në këngën  ?Gigi?, Sin Boy.

Në këtë foto, Rina shfaqet duke e puthur këngëtarin në faqe dhe menjëherë kanë shpërthyer komentet. Ndjekësit e saj të shumtë mendojnë se ata janë në në lidhje e madje në sy bie edhe komenti i këngëtares së njohur, Fifi.

Kjo e fundit i uron këngëtarët dhe tregon se është se lumtur për ta: ?Hajde për hajër na qoftë. E lumtur për ju?.

Edhe Sin Boy ka publikuar një foto krah Rinës dhe fotoja duket se është shkrepur kohë më parë, pasi Rina ka flokët e zeza.

[gallery ids="920054,920051,918866,866684,866683,866682,932114,932115,932116,932117,932118,932119,932120,866681,866680,866674,866675,866676,866677,866678,866679,866673,866672,866670,866669"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore