Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Ndryshe

Rezidenca që do t’ju mahnisë! Ish-presidenti amerikan blen super vilen, pronari i uli çmimin... (FOTO)

Barack Obama duket se ka mbyllur marrëveshjen për blerjen e një rezidence të madhe me shtatë dhoma gjumi në Martha's Vineyard.

Ish-presidenti dhe ish-Zonja e Parë e Shteteve të Bashkuara të Amerikës, morën çelësat për mega-shtëpinë e tyre, të cilën e pëlqyen që nga pushimet verore vitin e kaluar.

Ndërkohë pronari Wyc Grousbeck e nxori atë në shitje dhe Obama e Michelle nuk pritën për ta blerë. Rezidenca fillimsht doli në treg me çmimin 14.850.000 dollarë, por TMZ ka raportuar se familja Obama ka arritur që ta marrë më lirë.

Prona e madhe ka një pishinë, ndërkohë në ambientet e jashtme mund të shihet një peizazh i bukur i plazhit të saj privat.

?Është një shtëpi e jashtëzakonshme në një mjedis absolutisht të mrekullueshëm?, tha agjenti i listës Tom Wallace, duke shtuar se ?privatësia është një tipar kryesor i pronës?.

[gallery ids="932047,932048,932049,932050,932051,932052,932053,932054,932055,932056,932057,932058,932059,932060,932061,932062,932063,932064,932065,932066,932067,932068"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore