Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Pasi do të rindërtojë dy shtëpi të shembura nga tërmeti, Bebe Rexha ka një tjetër surprizë për shqiptarët

Këngëtarja me famë botërore, Bebe Rexha, udhëtoi pak ditë më parë drejt Shqipërisë, për të parë nga afër situatën e krijuar pas tërmetit vdekjeprurës të mëngjesit të 26 nëntorit.

Bebe u nis drejt vendit tonë dhe vizitoi dy familjet që kishte përzgjedhur për t?u rindërtuar shtëpitë e shembura pas tërmetit.

Duke parë nga afër situatën e dhimbshme të shqiptarëve, ajo nuk nguroi që t?u bënte thirrje të gjithëve që të solidarizoheshin dhe të ndihmonin sado pak vendin e saj në këto momente të vështira.

Por këngëtarja me origjinë shqiptare nuk e la me kaq. Gjatë një interviste për emisionin ?Pasditja ime?, ajo rrëfeu se ka në plan të kthehet sërish në Shqipëri, kësaj here për të mbajtur një koncert.

Gjithashtu, Bebe shprehu dëshirën për një bashkëpunim me Dua Lipën, Rita Orën dhe Ava Max, pasi së bashku bëjnë fuqinë e femrës.

[gallery ids="876653,876654,876655,876651,930150,930151,930149,930148,929615,929616,929617,929623,930146,930147,929614,929613,929578,929532,929531,929535,929533,929561,929566,929562"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore