Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Menaxheri i VIP-ave shokon moderatoren, i nxjerr prezervativin dhe...(Fotot)

Xhani Demika, i njohur ndryshe si menaxheri i VIP-ave, ka qenë i ftuar në emisionin ?Glamour Zone? në RTV Ora dhe shokoi të gjithë me veprimin e tij të papritur.

Ai u shfaq në emision me prezervativ, dhe tha se kishte dëgjuar që pyetjet në këtë program ishin ngacmuese, ndaj ai mori masa mbrojtëse.

Xhani: Prit të mbrohem dhe unë pak.

Ester: Me çfarë po mbrohesh mo?

Xhani: A janë hot pyetjet?

[gallery ids="931729,931728,931730,931731,931732,931734,931733,931735,931736,931737,931738,931739"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore