Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Me çizme të gjata e një pallto të shtrenjtë, Jennifer Lopez tregon stilin e saj të rrugës (FOTO)

Këngëtarja me famë botërore, Jennifer Lopez, ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve teksa u shfaq në rrugët e Nju Jorkut të dielën.

50-vjeçarja dukej e mahnitshme teksa kishte veshur një palë çizme seksi të gjata, një fustan dhe një pallto gëzof të shtrenjtë.

Nëna e dy fëmijëve dukej e jashtëzakonshme me veshjen plot stil, ku çizmet e saj ranë më shumë në sy për shkak të kamoshit dhe pjesës së lëkurës. Ajo ishte përgatitur fiks për të ftohtin, teksa palltoja praktike por elegante i shkonte me fustanin.

Kjo dalje në publik e Jlo vjen një ditë pasi deklaroi se dëshiron që të zgjerojë familjen. Ajo tashmë dëshiron një fëmijë me partnerin e saj, Alex Rodriguez.

Jennifer është nëna e dy binjakëve 11-vjeçarë, Max dhe Emme, që janë frut i dashurisë me ish-bashkëshortin, Marc Anthony.

[gallery ids="870820,870823,912784,915996,912791,912790,856205,932250,932251,932252,932253,865827,865823,860481,848726,848727,850412,850570,882968,882967,870833,867215,867209,867211,867213,867206,867200"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

 

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore