Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Kryesoret

Kuvendi nis me një minutë heshtje për viktimat e tërmetit

Ka nisur seanca plenare në Kuvendin e Shqipërisë. Para nisjes së punimeve, kreu i Kuvendit, Gramoz Ruçi u ka kërkuar të gjithë deptueteve dhe të pranishme që të mbanin një minutë heshtje në nder të viktimave të 26 nëntorit, që tërmeti u preu jetën në mes.

Të gjithë deputetët dhe ministrat kanë mbajtur një minutë heshtje, ndërkohë më tej Ruçi tregoi dhe disa refleksione të tij gjatë këtyre ditëve dhe falenderoi të gjitha palët politike.

Kreu i Kuvendit po ashtu tha se gjatë këtyre viteve të gjithë deputetët nuk e kanë bërë punën siç duhet dhe shumë ligje duhen parë.

[gallery ids="931742,931743"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore