Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Bota

Ish-presidenti Obama shfaqet pas shumë kohësh, por sytë shkojnë te...(FOTO)

Ish-zonja e Parë e SHBA-së, Michelle Obama ka publikuar një foto familjare në rrjetet sociale. Në fotografi shihet Barack dhe Michelle Obama bashkë me dy vajzat, Malia dhe Sasha.

Brenda një kohe të shkurtër, fotografia arriti mbi 6 milionë pëlqime, ndonëse fotografia është shkrepur në muajin maj, me rastin e diplomimit të Sasha Obama.

Vëmendjen e mori Sasha për shkak të pamjes së saj, duke u cilësuar si një femër tejet e hijshme dhe me një fustan elegant me një të çarë të madhe. Sasha, e cila tashmë është 18 vjeçe, sapo ka nisur studimet në Universitetin e Michigan.

[gallery bgs_gallery_type="slider" ids="932389,932390,932391,932392,932393,932394,932395,932396,932397,932398"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

 

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore